https://mostwanted.co.il/news/

מנקודת מבטה של בכירה בתהליך Executive Search, אורלי עמרני (VP Product) מספרת על התהליך שעברה

נתחיל בקצת להכיר אותך, ספרי לנו על עצמך ועל הניסיון המקצועי שלך

הרבה שנים, הרבה גיוון והרבה עניין היו בקריירה שלי. את תחילת דרכי התחלתי בצבא ביחידת ממר”ם שם צברתי נסיון ראשוני. אחרי שירותי הצבאי עברתי דרך מספר תפקידים בחברות טכנולוגיות גדולות, מובילות ומוכרות כמו SAP, Microsoft  ו- Check Point, שם למדתי וביססתי את מתודולוגיות העבודה המקצועיות שלי, מה שעד היום משמש אותי בארגז הכלים המקצועי. בהמשך, נכנסתי לתפקידים ניהוליים ב- Convergin, שלימים נרכשה על ידי Oracle וב- WIX. WIX הייתה תפנית מעט שונה כי היא פתחה את הדור החדש של החברות ועשינו שם הרבה דברים חדשניים גם ברמת התרבות הארגונית. עבדתי שם כשש שנים בתפקיד של הקמת ארגון חדש שהתחלתי בו לבד ולאורך הדרך הארגון גדל להיות 60 אנשים. אחרי WIX המשכתי ל- Natural Intelligence, כחברת הנהלה בתפקיד CPO ואז יצאתי לתקופה ארוכה של ייעוץ וחברה כ- Advisory Board בארגונים שונים ומוכרים. בשיא הקורונה, חזרתי להיות שכירה ב PayKey -בתפקיד של CPO & GM, במשך 3 שנים. לפני שנה וחצי, בשיתוף פעולה עם הילה, ניצן ו MostWanted -הצטרפתי לJustt – בתפקיד  VP Product שם אני מובילה את תחום המוצר ומשפיעה על הקו האסטרטגי של החברה בצורה מרכזית.

איך הכרת ואיך הגעת לשתף פעולה עם MostWanted?

הקשר שלי עם MostWanted התחיל לפני כ-7 שנים כשסיימתי ב- Natural ו- MostWanted פנו אליי דרך חבר משותף לגבי הזדמנות מעניינת שהייתה להם. היו לי הרבה שיחות עם ניצן המנכ”ל והיה מאוד מעניין לעשות יחד חשיבה משותפת לגבי היבטים שונים שקשורים בקריירה שלי כמישהי בכירה ולדבר על תובנות הקשורות בשוק. מאז היינו בקשר כל כמה חודשים. וכך גם הכרתי את הילה המקצוענית, והיו לנו הרבה שיחות טובות. עד שהגיעה ההזדמנות ב- Justt והכל התחבר בצורה נכונה. חייבת לציין שגם אחרי שכבר חתמתי בתפקיד החדש הקשר נשמר וחגגנו יחד את הכניסה לתפקיד, יום הולדת ושנה בתפקיד.

מה שונה בקשר שלך עם MostWanted לעומת חברות אחרות שיצא לך לעבוד איתן?

כמו שאמרתי, אני מכירה את החברה כבר כמה שנים טובות והיחסים ביננו הם ארוכי טווח ולא למטרה ספציפית של הזדמנות בלבד. הקשר הארוך שביננו בנה ביננו אמון ואני סומכת עליהם מאוד כשהם ממליצים או מייעצים בנושאים שונים שקשורים בניהול קריירה. מעבר לזה, נראה שהקשרים שיש להם עם הלקוחות שלהם ועם השוק בכלל נותנים ערך מוסף בידע שהם מעבירים לאנשים שאיתם הם עובדים וזה גם משפיע על היכולת שלהם לייצר התאמה גבוהה לצרכים שלי כמועמדת. גם כשמדובר בליווי ספציפי בתהליך, השיח מאוד מקצועי, נעים ומדויק לאורך כל הדרך. הם יודעים לנהל את התקשורת העקיפה ביני, כמועמדת, ובין הארגון. ההכנה והייעוץ שניתנים לאורך התהליך נותנים הרגשה מאוד נוחה ושיש בצד השני אנשים אותנטיים שבאמת אכפת להם לאורך כל התהליך, ולא רק שואלים איך הייתה הפגישה כדי לקדם את סגירת המשרה.

ולבסוף, כמישהי מאוד בכירה בעולם ההייטק, מה היית ממליצה לבכירות ובכירים אחרים בנושא ניהול קריירה?

אני חושבת ש- Networking ועבודה על מיתוג אישי מקצועי הם מאוד חשובים כדי להחשף ולהגיע להזדמנויות טובות ומעניינות. אבל כמו שתמיד כדאי שיהיה לך רופא, עו”ד ורו”ח טובים, אז כדאי תמיד שיהיה לך מישהו צמוד שחי ומבין את השוק ברמה יומיומית ומבין ויודע איך מישהי בכירה חושבת ומה חשוב לה ברמת הקריירה. זה שונה מאוד לנהל את הקריירה שלך ותהליכים מהסוג הזה לבד או בתמיכה מקצועית שמביאה ערך מוסף כמו ש- MostWanted יודעים לתת.

Skip to content